Kategoriler
Basın İlan Bürosu

İhale İlanı

Açılacak olan ihalenin daha fazla tedarikçi yada satın alımcıya ulaşması amacıyla  verilen, Kamu İhale Kanununa tabi yada özel olarak yayınlatılabilen (yayın zorunluluğu olamayan) ilan kategorisidir.

Mal ve Hizmet Alım ihaleleri veya Gayrimenkul ve Taşınmaz satış ihale ilanları en sık yayınlanan ilan türleri arasında yer almaktadır.

İhale ilanlarında fiyatlandırma yayınlanacak gazeteye, baskı bölgesine, yayın sayfasına göre değişiklik göstermekte ilan metninin uzunluğu yada kısalığı fiyatlandırmaya direkt olarak etki etmektedir.

İhale ilanınızın taslak çalışmasının yapılması, gazetelere göre fiyatlandırılması ve yayının takibi ilan büromuz tarafından yapılmaktadır.

İlan yayın tarihini belirlerken; Türkiye Geneli olarak yayınlanacak ihale ilanlarının yayın tarihinden 2 gün önce gazeteye teslim edildiğinin unutulmaması önemlidir.

İhale ilanınızın hangi gazetede ne kadar fiyatla yayınlanabileceğini öğrenmek ve yayın süreci hakkında bilgi almak için büromuza haftanın 7 günü telefon/e-mail/fax yolu ile ulaşabilirsiniz.