Kategoriler
Basın İlan Bürosu

Çed Raporu İlanı

ÇED (Çevresel Etki Değerlendirme) Yönetmeliği’nin 9. maddesi gereğince yöre halkını proje hakkında  bilgilendirmek, projeye ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere;

Toplantı Tarihi, Yeri ve saatinin belirtildiği, Yörede Gerçekleşecek Proje Hakkında Bilgi verilmesi amacıyla Halkı Toplantıya Davet İlanlarıdır.

Çed Raporu İlanlarının Tüm Türkiye’de yayın yapan bir gazetede ve Toplantının yapılacağı yöreye ait yerel bir gazetede yayın zorunluluğu bulunmaktadır.

Çed Raporu ilanlarının yapılacak toplantı tarihinden önce yayınlanması gerektiğinden ilan ile duyurunun zamanında yapılması kanunen zorunludur.

Büromuza, Çed Raporu ilan metnini yayın tarihinden 2 gün önce ulaştırmanız ilan hazırlanması, ödemenin yapılması ve takip prosedürü açısından önemlidir.

İlanınızın en uygun fiyatla ve en ekonomik gazetede nasıl yayınlanabileceği konusunda büromuz gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Çed Raporu İlanınız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için büromuza hafta sonu dahil ulaşabilirsiniz.